MisyonumuzEuroversity Çeviri Hizmetleri, resmi olarak Türkiye’de 2011 yılında kurulmuş olan Euroversity Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı çatısı altında kurulmuştur. Bugün hala hem Yurtdışı Eğitim ve Akademik Danışmanlık Hizmetleri hem Çeviri Hizmetleri olmak üzere çeviri sektöründe sözlü ve yazılı olarak birçok dilde hizmet sunmaktadır. Kaliteden ödün vermeden güvenilir, doğru ve hızlı çalışmak isteyen kişi ve kurumların tercih ettiği bir çeviri merkezidir. Müşteri odaklı kalite hizmet prensibimiz, çok fazla dilde yapılmış olan binlerce çeviri işlemi sonucunda kazanılan deneyimimiz, kalite anlayışımız ve çözüm odaklı maliyet yaklaşımımız ile müşterilerimizin tercihini kazanmış olmanın güveni ile ilerlemekteyiz.

Euroversity Çeviri Hizmetleri, ekip çalışmasına önem veren ve buna bağlı olarak müşterilerine teklif aşamasından teslim aşamasına kadar etkin ve verimli proje yönetimi ve kusursuz hizmet anlayışı ile çalışır. Ekibimizin tamamının yönetimin her kademesi ile yakın bir çalışma ilişkisi içerisinde olması nedeni ile çeviri merkezimizde kesintisiz bir iş akışı sağlanmaktadır. Bu da tüm projelerimizin zamanında ve hatasız olarak sonuçlanmasının en önemli nedenlerindendir.

Euroversity Çeviri Hizmetleri, eğitimli, tecrübeli, birinci sınıf proje yöneticileri, alanında uzmanlaşmış profesyonel bir kadro ve kalite güvence ekibi ile çalışmaktadır. Çevirmen ve editör kadromuz kısa sürede yüksek kalitede hizmet sunabilmektedir.

Euroversity Çeviri Hizmetleri, çevirmenlerinin tamamı her türlü materyali çevirebilecek deneyime sahip, hedef dili ana dili olarak konuşan veya ana dili olabilecek kadar iyi bilen profesyonel bir ekiptir. Çevirmenlerimiz olası insan kaynaklı hataların önüne geçebilmek amacı ile ileri teknolojiyi son derece iyi kullanmaktadırlar. Euroversity Çeviri Hizmetleri olarak sektörde bilgisayar destekli çeviri (CAT) yazılımlarından en son masaüstü yayımcılık çözümlerine kadar sektörde en son gelişen teknolojileri kullanmaktayız.

İletişim Bilgileri

Zeytinlik Mah. Yakut Sok. Sağlık Apt.No: 58 K: 4 D: 18 
Tel. Fax: +90 212 452 94 75
Tel : 0212 660 5405
Bakırköy / İSTANBUL

Haberler

Sitemiz Yayında
İnternet sitemiz yayın hayatına başladı. Hizmetlerimiz hakkında detaylar için bizi arayın.