VizyonumuzEuroversity Çeviri Hizmetleri, olarak kısa süre içinde kat ettiğimiz başarılı çalışmalarımızı belirlediğimiz Takım Çalışması, İnovativ Yöntemler, Üstün Müşteri Hizmeti ve Güvenirlilik olmak üzere 4 prensibe sadık kalarak verdiğimiz hizmet anlayışına borçluyuz.

Üstün Müşteri Hizmeti; anlayışımız ile müşteri memnuniyetine çok büyük bir önem vermekteyiz. Çalışmanın başlaması ile tamamlanması arasında geçen süre zarfında müşterilerimiz proje yöneticilerimize daima ulaşabilirler. Yapılan işlemlerin raporları müşterilerimiz ile paylaşılarak böylece çalışma ekibimiz ile takip edilebilir.

Takım Çalışması; Ekip çalışması çeviri merkezimizin temel taşlarındandır. Projelerinizi teslim almamız itibari ile ekibimizin bir parçası olarak süreci bizimle tamamlanıncaya kadar takip edebilirsiniz. Proje yöneticilerimiz ile koordinatörlerimiz proje işlemini eksiksiz tamamlamak için mütercim tercümanlarımız ve editörlerimiz ile iletişim halindedirler. Ayrıca proje yöneticilerimiz proje ile ilgili gelişmeleri tarafınıza bildirmektedirler. Bu nedenle çeviri ekibimiz ve müşterilerimiz arasında şeffaf, kaliteli, hızlı ve güvenilir bir çalışma ortamı ortaya çıkmaktadır.

İnovativ Yöntemler; Bilgisayar destekli çeviri yazılımları, web-tabanlı çeviri yöntemi sistemleri ve yeni iletişim araçları da dâhil olmak üzere çeviri merkezimizde en yeni teknoloji araçları ile çalışmaktayız.

Güvenirlilik; Euroversity Çeviri Hizmetleri olarak projelerinizin gizliliği ve iyi korunmasına çok büyük bir önem vermekteyiz. Gerçekleştirdiğimiz yüzlerce projemiz sahiplerine güvenilir bir şekilde teslim edilerek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak çalışmaktayız.

İletişim Bilgileri

Zeytinlik Mah. Yakut Sok. Sağlık Apt.No: 58 K: 4 D: 18 
Tel. Fax: +90 212 452 94 75
Tel : 0212 660 5405
Bakırköy / İSTANBUL

Haberler

Sitemiz Yayında
İnternet sitemiz yayın hayatına başladı. Hizmetlerimiz hakkında detaylar için bizi arayın.